Milion pro Červený kříž:
Coca-Cola a ČČK opět přichází s kouzelnou vánoční roadshow

I letos pokračujeme v každoroční spolupráci se společností Coca-Cola na vánoční kampani. Ta oslavuje magické kouzlo Vánoc a přináší poselství: Svět potřebuje více Santů, kteří dělají drobné dobré skutky. Stačí je pouze objevit v každém z nás. 

Součástí vánoční kampaně je oblíbená roadshow ikonického vánočního kamionu. Značka vyšle svůj kamion spolu se Santou na 42 míst po celém Česku a Slovensku, v ČR také do měst, kde aktivně působí naše oblastní spolky. Při příležitosti kamionové roadshow budou mít lidé možnost zakoupit si občerstvení a vánoční předměty a podpořit tak potřebné.

V České republice konkrétně podpoří Agenturu domácí ošetřovatelské péče Alice – profesionální službu ČČK.

Návštěvníci na místě mohou díky speciální LED obrazovce sledovat aktuálně vybranou částku na dobrou věc i to, jak suma postupně roste. Celkově Coca-Cola v České republice a na Slovensku, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži 1 .000.000 Kč. 

Každý malý skutek laskavosti se násobí. A to je opravdové vánoční kouzlo. Chcete-li podpořit dobrou věc, potěšit děti a společně zažít kouzelnou vánoční atmosféru, nenechte si akci ujít. Mapu roadshow se všemi zastávkami najdete zde: www.coca-cola-vanocni-kamion.cz.