Magazín mladého zdravotníka vychází i v r.2017!

Výuka první pomoci dětí a mládeže je jednou z tradičních aktivit ČČK. Cílem projektu je nenásilnou formou seznámit děti s první pomocí a naučit je základní dovednosti. Kdy lépe, než v dětském věku, se může člověk naučit, že poskytnout první pomoc je normální?

V rámci ediční řady První pomoc pro děti pravidelně vydáváme Magazín mladého zdravotníka, který je určen především pro zájmové kroužky věnující se první pomoci.

Nové číslo magazínu jsme tentokráte věnovali sportu. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá – blíží se léto a kdy jindy bychom chtěli se zdravým pohybem začít, než když svíti sluníčko a láká všechny lenochy ven. A taky proto, že sport je čím dám tím víc „in“. Pojďte tedy s námi žít sportem a ladit kondičku na léto.

Připravili jsme si pro vás 55 stran zajímavostí a zábavy a doufáme, že se při čtení magazínu budete bavit stejně dobře, jako my, při jeho tvorbě.

Autoři: E. Bernatová, I. Césarová, Kristýna Červenková, Zuzana Košutová, Jitka Součková, ilustrace: Martin Zach (3AX), autor fotoseriálů: Tomáš Martinek


Ikona dokumentu PDF Magazín mladého zdravotníka 2017 - ke stažení (13 MB)