Magazín mladého zdravotníka vychází i v r.2018!

V projektu Výuka první pomoci dětí a mládeže nenásilně seznamujeme děti s první pomocí a učíme je základní dovednosti. Kdy lépe, než v dětském věku, se může člověk naučit, že poskytnout první pomoc je normální?

V ediční řadě První pomoc pro děti pravidelně vydáváme Magazín mladého zdravotníka, který je určen především pro zájmové kroužky věnující se první pomoci.

Nové číslo magazínu jsme z velké části věnovali lidem s handicapem. Možná si řeknete, že to není moc veselé téma. To sice není, ale možné jen na první pohled. Drtivá většina handicapovaných totiž absolutně boří všechny mýty a zažité stereotypy a žijí mnohdy aktivnější život než my ostatní, o čemž Vás jistě magazín přesvědčí.

Pojďte se tedy s námi začíst do 55 stran zajímavostí a zábavy ze světa handicapů, první pomoci, psychologie či sportu. S parkouristou a youtuberem Tomášem „Zony“ Zonygou Vás seznámíme podrobněji s celosvětovým fenoménem jménem parkour, s Kateřinou Smoleňákovou zase nahlédnete do světa dračích lodí.

Dáme vám 9 tipů, jak se připravit na mimořádnou událost. Možná, že pro někoho z Vás je aktuální „mimořádnou situací“ příprava na operaci a obava z narkózy. I na takové situace jsme mysleli a zařadili do magazínu kapitolu Zavřete oči a sladké sny, ve které se dozvíte, co je vlastně narkóza a co se s námi na operačním sále děje. Blíží se prázdniny a tak nás napadlo zeptat se youtuberů, co oni a jejich prázdninové karamboly.

To byla tedy krátká upoutávka na náš nový magazín. Věříme, že se budete při jeho čtení bavit stejně jako my, kteří jsme ho pro Vás s radostí připravili.

Prima čtení a hezké prázdniny bez karambolů!

Magazín mladého zdravotníka 2018

Autoři: E. Bernatová, P.Běhounková, I. Césarová, T. Dufková, Š. Halamásek, P. Helebrantová, J. Holubec, Z. Košutová, M. Srb, L. Špitálská, M. Valentová Ilustrace: M. Zach (3AX), autor fotoseriálů: T. Martinek


Ikona dokumentu PDF Magazín mladého zdravotníka 2018 - ke stažení (4,8 MB)