Mladý zdravotník získal »Zvláštní ocenění za koncept«

5. ročník soutěže Fénix content marketing, byl pro nás velkým úspěchem a přinesl nám další ocenění do sbírky, tentokráte za Mladého zdravotníka.

Soutěž, kterou tradičně pořádá agentura Freya CZ, oceňuje inovativnost, efektivitu, kvalitu zpracování, kreativitu, odvážné klienty, schopné a profesionální agentury.

Výsledky 5. ročníku soutěže se 24. května 2018 vyhlašovaly tentokráte v Pražské křižovatce (kostel sv. Anny). Do soutěže byl titul přihlášen společností Boomerang Communication s.r.o., která pro ČČK Mladého zdravotníka, stejně jako další ediční tituly, vytváří a díky níž se nám podařilo vytvořit jeho naprosto nové pojetí. Za zmínku určitě stojí, že agentura Boomerang Communication, s.r.o. získala v rámci tohoto ročníku nejvíce cen.

Ocenění, které obohatilo naší sbírku, má i letos velmi zajímavý design, a to vejce. Možná si říkáte proč vejce... je to vlastně jednoduché – vejce je, stejně jako bájný Fénix, symbolem znovuzrození – nového začátku.

Skleněné vejce je inspirované kubistickou přesností a dokonalostí, krásou skla, které stejně jako kreativní myšlenka, vyžaduje dlouhou práci a péči. Autorkou Fénixova vejce je Dominika Petrtýlová.

Naše poděkování patří všem, kteří se na tvorbě Mladého zdravotníka podíleli.

Fénixovo vejce