Akcí „Z lásky k dětem“ pomůžete potřebným

Český červený kříž, Procter & Gamble a Kaufland spouští iniciativu na pomoc potřebným dětem

Český červený kříž, P&G a Kaufland zahajují 26. srpna 2015 celonárodní charitativní akci „Z lásky k dětem“, aby pomohli dětem, které to potřebují. Jedno procento z ceny prodaného výrobku vybraných značek P&G, např. Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette, v prodejnách Kaufland zamíří prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem v tísni. Tato iniciativa trvá až do 7. října 2015.

V ČR na pokraji chudoby žije 9,7 % obyvatel (1 002 300 lidí) a chudobou je ohroženo dokonce 14,7 % dětí a mládeže do 18 let. Většina těchto rodin žije ve velmi špatných podmínkách a mnozí z nich, především matky s dětmi, se stávají klienty sociálních zařízení ČČK. Často přicházejí bez jakýchkoliv prostředků a jsou v situaci, kde i nejmenší podpora typu poskytnutí oblečení, hygienických prostředků, má pro ně velký význam. Potřebné rodiny budou vytypovány i mimo tato zařízení.

 09.09.2015: akci podpořila svou účastí Lucie Křížková

 08.10.2015: kampaň skončila výtěžekem přes milion korun

Na tuto akci přispěje každý z Vás, když si od 27.8.- 7.10.2015 v prodejnách Kaufland koupí plenky Pampers, dámské potřeby Always, výrobky pro péči o vlasy Head & Shoulders či Pantene, produkty pro péči o domov a o textil, například Ariel, Lenor, Jar a Bonux či výrobky pro muže Old Spice nebo Gillette.

Prostřednictvím Českého červeného kříže potom děti získají jedno procento z ceny těchto produktů.

Ikona dokumentu PDF Společná tisková zpráva z 26.8.2015