CANON již pátý rok podpořil projekt Road Safety

Již pátým rokem má ČČK možnost realizovat projekt s názvem Road Safety, který prostřednictvím Britského Červeného kříže finančně podporuje společnost CANON.

V průběhu předchozích 4 let jsme získali 80.000 EUR a outdoorové akce ČČK pořádané v rámci projektu navštívilo celkem 85.251 osob.


Do projektu se každoročně zapojuje 13 – 15 oblastních spolků, které ve spolupráci s ostatními složkami Integrovaného záchranného systému pořádají řadu akcí spojených s ukázkami první pomoci a tématikou bezpečnosti silničního provozu. Na akcích také nechybí velmi lákavá „atrakce“, kterou je realistické znázorňování poranění – pro většinu z nás známé jako maskování.

Akce v rámci projektu jsou koncipovány jako rodinné a součástí mnohých je i pestrý doprovodný program. Letošní pátý ročník tohoto projektu byl podpořen ze strany společnosti CANON částkou 20.000 EUR.

kampaň dětem přiblíží dovednosti první pomoci

Budeme se na Vás tedy letos těšit v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Karlových Varech, Děčíně, Liberci, Náchodě, Pardubicích, Jihlavě, Brně, Kroměříži, Olomouci a Ostravě.