Písnička za vodu... 12.8. může pomoci každý!

Ace přinesla 12.435 1,5 litrových láhví. Děkujeme všem za pomoc - všem, kteří virtuální vodu zakoupili i ČRo-Radio Regina.
* * *

Písnička za vodu... toto je název mimořádného vysílání ČRo Regina a ČČK na pomoc oblastem zasaženým povodněmi na severu Čech, které se uskuteční ve čtvrtek 12.8.2010.

Ve čtvrtek si budou moci obyvatelé a návštěvníci Prahy na „prodejních“ místech (Vinohradská třída - před budovou ČRo, Nám. míru, Karlovo nám. u vstupu do metra – tram směr centrum, Metro Florenc – Billa, OC Arkády - Pankrác) zakoupit balenou pitnou vodu, která stále v postižených oblastech chybí.

Půjde o nákup „virtuální“ - částka za nákup vod bude použita na zakoupení skutečné balené pitné vody, kterou firma SILVERFOX doveze přímo do zasažených oblastí.

V rámci vysílání je připraven Noční proud speciál, který začne po zprávách ve 20,00 hod., dále večerní koncert v letním kině ČRo Regina a promítání v rámci Pražského filmového léta. Součástí Nočního proudu speciál budou písničky na přání – písničky za vodu, kdy si posluchači budou moci volat o písničku přímo do studia a „platit“ za ně vodou.


Výtěžek z dalších doplňkových aktivit bude opět použit na zakoupení balené pitní vody.

Těšíme se všechny , kteří chtějí pomoci buď na prodejných místech v Praze, nebo na frekvenci 92,6 FM.