První pomoc v mobilu - spuštěno!

Víte, jak pomoci svým blízkým při zástavě srdce nebo při běžné nehodě? Máte chytrý telefon? Stáhněte si do něj zdarma naši novou aplikaci a budete mít návod na záchranu lidského života vždy po ruce!

Videa, interaktivní kvízy a návody krok za krokem – první pomoc nikdy nebyla jednodušší a zábavnější. V záložce V NOUZI najdete 18 nejběžnějších úrazů či stavů ohrožujících zdraví. V krizové situaci tam rychle nalistujete, co hledáte: bezvědomí, krvácení, dušení, bolest na hrudi, mrtvice, alergická reakce, cukrovka/hypoglykémie, meningitida, hmyz/klíště/hadi/zvířata, otravy/škodlivé látky, podchlazení, popáleniny, poranění hlavy, stresová reakce, záchvat astmatu, záchvat křečí/epilepsie, zlomeniny.

Součástí návodu bod po bodu, jak se v krizové situaci chovat, je i urgentní první pomoc, pro chvíle, kdy jde o každou sekundu. Nouzová čísla můžete vytáčet přímo z aplikace.

Tisková zpráva ČČK


QR kód ke stažení aplikace

Naše aplikace je k dispozici v češtině a je plně přizpůsobená českým podmínkám pro telefony s OS Android a Apple iOS. Je jednoduchá, zdarma a můžete s její pomocí zachránit lidský život.

23.10.2013: aplikaci lze již stahovat i na SD karty!