Kampaň „Z lásky k dětem“ skončila!

8. října 2015 skončila celostátní kampaň „Z lásky k dětem“, kterou organizoval Český červený kříž a společnosti Procter & Gamble a Kaufland. Díky této iniciativě dostanou potřebné děti kromě plen Pampers také další výrobky, které přispějí k jejich zdravému vývoji a pomohou alespoň na chvilku vytvořit pocit útulného domova. Celková hodnota podpory je 1.082.287 Kč.

„Pro některé rodiny a klienty našich azylových domů, žijící v nepříznivých sociálních podmínkách, přináší kampaň „Z lásky k dětem“ nejen pomoc, ale také radost. Za toto náleží všem, kteří kampaň podpořili, velké poděkování,“ říká Miroslava Jirůtková, vedoucí Programového oddělení Úřadu ČČK.

Prostředky získané v rámci této kampaně jsou určeny především k podpoře rodin a matek s malými dětmi, které pobývají v azylových domech provozovaných Českým červeným křížem. Díky kampani mohou azylové domy poskytnout dětem další komfort, ať již ve formě např. Pampers plenek, tak zakoupením oblečení, hygienických potřeb, povlečení či školních potřeb. Mohou také pomoci k zajištění ročního školního stravování či pobytu v jeslích.

Děkujeme všem, kteří se kampaně svým nákupem zúčastnili!

Ikona dokumentu PDF Společná tisková zpráva z 8.10.2015